Veselá 2026, (Semily)
Kategorie:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Široký Důl | Svitavy | 14,95 | 14,58 | 14,95 | 2014/10/25 | |
| 2. | Jeřmanice | Liberec | 15,21 | 15,62 | 15,62 | 2014/06/07 | |
| 3. | Raspenava | Liberec | 15,26 | 15,77 | 15,77 | 2014/07/12 | |
| 4. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,77 | 15,41 | 15,77 | 2014/07/05 | |
| 5. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 15,87 | 15,25 | 15,87 | 2013/08/17 | |
| 6. | Široký Důl | Svitavy | 16,11 | 16,13 | 16,13 | 2016/10/29 | |
| 7. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,20 | 16,13 | 16,20 | 2014/06/21 | |
| 8. | Vesec, Liberec XXV | Liberec | 16,48 | 15,65 | 16,48 | 2013/06/22 | |
| 9. | Tuř | Jičín | 17,15 | 15,25 | 17,15 | 2014/05/03 | |
| 10. | Sloup | Praha-západ | 16,37 | 17,15 | 17,15 | 2015/05/16 | |
| 11. | Nová Ves nad Popelkou | Semily | 17,06 | 17,38 | 17,38 | 2013/08/03 | |
| 12. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 15,50 | 17,60 | 17,60 | 2013/07/06 | |
| 13. | Tuř | Jičín | 16,73 | 18,20 | 18,20 | 2014/07/26 | |
| 14. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 23,97 | 24,25 | 24,25 | 2014/08/16 | |
| 15. | Široký Důl | Svitavy | 15,22 | 25,80 | 25,80 | 2015/10/24 | |
| 16. | Nová Ves nad Popelkou | Semily | 26,58 | 25,99 | 26,58 | 2014/08/02 | |
| 17. | Tuř | Jičín | 26,47 | 28,35 | 28,35 | 2013/05/04 | |
| 18. | Karlinky | Liberec | - | - | NP | 2014/06/28 | |
| 19. | Podůlší | Jičín | - | - | NP | 2014/06/21 | |
| 20. | Široký Důl | Svitavy | NP | NP | NP | 2022/10/29 | |
| P | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/09/05 | Hradec Králové - štafeta 4x100m | MČR | 60,85 | PS štafeta 4x100 m překážek | 8. | 0 | | |
| 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m | MČR | 101,40 | PS tým 100 m překážek | 7. | 0 | | |
| Červenka David | 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m | MČR | 18,37 | PS jednotlivec 100 m překážek | 55. | 0 | |
| Fajgar Jan | 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m | MČR | 17,82 | PS jednotlivec 100 m překážek | 29. | 0 | |
| Hanáček Štěpán | 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m | MČR | 18,25 | PS jednotlivec 100 m překážek | 51. | 0 | |
| Hromada Ondřej | 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m | MČR | 17,56 | PS jednotlivec 100 m překážek | 21. | 0 | |
| Krajíček Samuel | 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m | MČR | 21,45 | PS jednotlivec 100 m překážek | 116. | 0 | |
| Motyčka Lukáš | 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m | MČR | 20,43 | PS jednotlivec 100 m překážek | 100. | 0 | |
| Tarabus Václav | 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m | MČR | 19,21 | PS jednotlivec 100 m překážek | 73. | 0 | |
| Žákovský Patrik | 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m | MČR | 20,19 | PS jednotlivec 100 m překážek | 92. | 0 | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Popis | P | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
5. místo MČR 20139. místo PKL 20137. místo PKL 20142. místo PKL 20153. místo PKL 20168. místo PKL 201716. místo PKL 20184. místo PKL 2019
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá , nejlepěí čas: 101,40 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá , nejlepěí čas: 60,85 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá Červenka David, nejlepěí čas: 18,37 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá Fajgar Jan, nejlepěí čas: 17,82 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá Hanáček Štěpán, nejlepěí čas: 18,25 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá Hromada Ondřej, nejlepěí čas: 17,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá Krajíček Samuel, nejlepěí čas: 21,45 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá Motyčka Lukáš, nejlepěí čas: 20,43 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá Tarabus Václav, nejlepěí čas: 19,21 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Mistrovství republiky v požárním sportu
Tým: Veselá Žákovský Patrik, nejlepěí čas: 20,19 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2026
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2026/09/05 | Hradec Králové - 100m, MČR profesionálních a dobrovolných hasičů | 5 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.



















